فروشگاه نیلوکالا امکان ارسال کالا توسط پیک موتوری ، تیپاکس ، اتوبوسرانی ، باربری و پست هوایی را دارد. بدیهی است هر کدام از این حالت های ارسال، هزینه و شرایط مختص خود را دارند که خواهشمندیم قبل از هر گونه واریز وجه با بخش فروش تلفنی هماهنگ نمائید تا طبق درخواستتان اقدام گردد.

اگر ساکن تهران هستید:

میتوانید مبلغ کالا را از طریق شماره حسابها و یا شماره کارت های بانکی اعلام شده در پایین همین صفحه واریز نموده و سپس آدرس ، نام گیرنده و شماره تماس خود را تلفنی اعلام فرمائید یا در هنگام تحویل کالا با پیک موتوری تسویه نمائید و مبلغ سفارش بصورت نقدی به پیک موتوری پرداخت شود. گفتنی است به زودی امکان پرداخت با پوز سیار نیز قابل انتخاب خواهد بود. (هزینه پیک بعهده مشتری محترم میباشد.)

 

اگر ساکن تهران نمیباشید:

روش اول – میتوانید یک آدرس تهران مربوط به دوست و یا آشنای خود را به ما داده تا کالای درخواستی شما را در تهران به دوست شما تحویل داده و هزینه پیک بعلاوه قیمت کالا را ایشان ، به پیک پرداخت نمایند.

روش دوم – ارسال کالا توسط تیپاکس
ابتدا بایست مبلغ کالا را از طریق شماره حسابها و یا شماره کارت های بانکی اعلام شده در پایین همین صفحه واریز نموده و سپس آدرس ، نام گیرنده و شماره تماس خود را تلفنی اعلام فرمائید تا نسبت به ارسال کالا بصورت پسکرایه از طریق پست تیپاکس اقدام گردد.

(روش پیش فرض ارسال کالا برای شهرستانی های محترم ، ارسال توسط تیپاکس بصورت پسکرایه میباشد اگر شهر شما دارای خدمات تیپاکس باشد ، کافیست فقط هزینه کالا را واریز نمائید چون هزینه حمل توسط نماینده تیپاکس در مقصد طی یک رسید از شما اخذ میشود. حداقل این مبلغ از ۱۶٫۰۰۰ تومان بابت هر کارتن بوده و بسته به ارزش کالا ، حجم کالا و فاصله از تهران میباشد. در ذیل این صفحه تلفن شعبات فعال تیپاکس درج شده است)

 

حمل توسط تیپاکس

اگر شهر شما فاقد خدمات تیپاکس باشد ، از دو روش زیر میتوانیم کالا را به دست شما برسانیم که هزینه هایی جداگانه دارد.

الف ) ارسال کالا با اتوبوسرانی بین شهری
از طریق اتوبوسرانی بین شهری (اتوبوس) و یا باربری های شوش ارسال شود – در این حالت بایست علاوه بر قیمت کالا مبلغی بابت دستمزد پیک تا ترمینال و یا باربری لحاظ شود.
هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال غرب: ۱۵٫۰۰۰ تومان

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال جنوب و باربری های شوش: ۱۷٫۰۰۰ تومان

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال شرق: ۲۰٫۰۰۰ تومان

ب) ارسال کالا توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
از طریق پست هوایی (فریت فرودگاه مهرآباد) – بایست مبلغ ۴۰٫۰۰۰ تومان بابت هزینه پیک+بسته بندی+هزینه هواپیمایی علاوه بر قیمت کالا واریز فرمائید. (برای بسته های بزرگ هزینه بالاتر خواهد بود. لطفاً قبل از واریز با نیلوکالا تماس حاصل فرمائید.)

 

مزایای تیپاکس : ارسال ۱ روزه به شهرهای نزدیک و کمتر از ۳ روز به شهر های دور با پوشش دهی بیش از ۵۰ شهر کشور.
مزایای باربری : تحویل در پایانه اتوبوسرانی و یا باربری در شهر مقصد در همان روز یا روز بعد.
مزایای هواپیمایی : تحویل سریع در همان روز.

 

لیست شعبات فعال تیپاکس در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران

 

لیست شعبات فعال تیپاکس در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران

تمامی حسابها بنام مدیریت فروشگاه آقای کاظم غلامی ابراهیم دهی میباشد.

 

لوگوی بانک ملی

سیبا بانک ملی     ۰۱۰۵۸۳۶۶۶۱۰۰۵    با شماره کارت     ۵۴۵۸-۵۱۵۳-۹۹۱۴-۶۰۳۷

لوگوی بانک صادرات

سپهر بانک صادرات    ۰۱۰۲۶۴۷۱۰۳۰۰۰     با شماره کارت     ۸۰۳۱-۲۶۴۲-۶۹۴۰-۶۰۳۷

لوگوی بانک ملت

جام بانک ملت    ۱۱۹۳۲۳۸۶۵۸     با شماره کارت      ۷۶۱۴-۵۳۴۱-۳۳۷۸-۶۱۰۴